Sarı Papatya halı yıkama fabrikası, halı yıkama, boru santrifüj, kurutma odaları, koltuk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama
Halı Yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama
halı yıkama

HİZMETLERİMİZ

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan ve battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz.
Önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri
hava sirkülasyonu sağlanan özel kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırıp son kontrollerini yaparak ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Yorgan ve battaniyelerinizin temizliği, konusunda uzman personel ve teknoljinin son ürünü özel makinalarda yapılmaktadır.

Yorgan ve battaniyelerinizin yıkanmasında uygun olmayan deterjanlar kullanıldığında hem yorgan ve battaniyenizin ömrü kısalmakta hemde bakteri oluşumlarına neden olarak sağlığınız açısından risk oluşturmaktadır.

Firmamız, Yorgan ve battaniye temizliğinde kullandığı kimyasal ve temizlik malzemelerini özel olarak insan sağlığına zarasız ve çevreyi kirletmeyen ürün gruplarından seçmektedir. Halı yıkama fabrikamızda yorgan ve battaniye yıkama işlemleri tek tek yapılmaktadır ve asla iki farklı müşterimize ait Yorgan ve battaniye aynı anda yıkanmamaktadır.